Wybory 2015


Referendum
Ogólnokrajowe
2015Akty prawne


Projekty uchwał


WolontariatInformacja dotycząca obsługi
osób niesłyszących w
Urzędzie Miasta Leszna
Urząd Miasta Leszna
ul. Kazimierza Karasia 15
64-100 Leszno
tel. (0-65) 529 81 00
e-mail: um@leszno.plStrona główna » Dokumenty » Komunikaty » Komunikat Prezydenta Miasta Leszna o wywieszeniu na tablicy og??osze?? w Urz?dzie Miasta Leszna wykazu nieruchomo??ci gruntowej niezabudowanej, po??o??onej w Lesznie przy Alejach Zygmunta Krasi??skiego, przeznaczonej do zbycia na popraw? warunk??w zagospodarowania nieruchomo??ci przyleg??ej.

Komunikat Prezydenta Miasta Leszna o wywieszeniu na tablicy og??osze?? w Urz?dzie Miasta Leszna wykazu nieruchomo??ci gruntowej niezabudowanej, po??o??onej w Lesznie przy Alejach Zygmunta Krasi??skiego, przeznaczonej do zbycia na popraw? warunk??w zagospodarowania nieruchomo??ci przyleg??ej.

Numer dokumentu: ---
Rok: ---

PREZYDENT MIASTA LESZNA

informuje, że dnia 15.01.2013 r. zostało podjęte zarządzenie w sprawie zbycia nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Lesznie przy ulicy Aleje Zygmunta Krasińskiego stanowiącej działkę nr 150/1, ark.m. 8 o powierzchni 40 m2, przeznaczonej na poprawę warunków zagospodarowania nieruchomości przyległej.

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega wywieszeniu na okres 21 dni na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miasta Leszna z równoczesnym podaniem informacji o wywieszeniu wykazu do publicznej wiadomości poprzez ogłoszenie w prasie lokalnej i biuletynie informacji publicznej.
Osoby, którym przysługuje pierwszeństwo w nabyciu nieruchomości na podstawie art. 34, ust.1, pkt 1 i 2 ustawy z dnia 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami winny złożyć wniosek w terminie 6 tygodni, licząc od dnia wywieszenia wykazu.
Informacje powiązane:

- jednostki i podmioty:
- osoby:Typ dokumentu: Komunikaty
Kadencja: Kadencja VI (2010 - 2014)
Autor informacji: Jolanta Jankowiak
Informację wprowadził: Mariusz Glapiak
Opublikowany dnia: 2013-01-24
Wprowadzony do BIP dnia: 2013-01-24
Zmian: 0


Powiadom o zmianach w tym dokumencie
Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.