Wybory 2015


Referendum
Ogólnokrajowe
2015Akty prawne


Projekty uchwał


WolontariatInformacja dotycząca obsługi
osób niesłyszących w
Urzędzie Miasta Leszna
Urząd Miasta Leszna
ul. Kazimierza Karasia 15
64-100 Leszno
tel. (0-65) 529 81 00
e-mail: um@leszno.plStrona główna » Dokumenty » Komunikaty » Komunikat Prezydenta Miasta Leszna o wywieszeniu na tablicy og??osze?? w Urz?dzie Miasta Leszna wykazu nieruchomo??ci po??o??onej w Lesznie przy ulicy Dekana, przeznaczonej w cz???ci do oddania w najem z przeznaczeniem na zainstalowanie na obiekcie komina usytuowanego na przedmiotowej dzia??ce gruntu urz?dze?? nadawczych dla potrzeb telewizji internetowej.

Komunikat Prezydenta Miasta Leszna o wywieszeniu na tablicy og??osze?? w Urz?dzie Miasta Leszna wykazu nieruchomo??ci po??o??onej w Lesznie przy ulicy Dekana, przeznaczonej w cz???ci do oddania w najem z przeznaczeniem na zainstalowanie na obiekcie komina usytuowanego na przedmiotowej dzia??ce gruntu urz?dze?? nadawczych dla potrzeb telewizji internetowej.

Numer dokumentu: ---
Rok: ---

Prezydent Miasta Leszna

i n f o r m u j e , że w dniu 19 czerwca 2009 r. został wywieszony na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta Leszna, na okres 21 dni,  w y k a z  nieruchomości stanowiącej własność Miasta Leszna, położonej w Lesznie przy ul. Dekana, oznaczonej wg ewidencji gruntów działką nr 438/1 ark. mapy 40, zapisanej w księdze wieczystej KW Nr 40892, przeznaczonej w części do oddania w najem z przeznaczeniem na zainstalowanie na obiekcie komina usytuowanego na przedmiotowej działce gruntu urządzeń nadawczych dla potrzeb telewizji internetowej – zgodnie z Zarządzeniem Nr 210/2009 z dnia 17 czerwca 2009 r.
Informacje powiązane:

- jednostki i podmioty:
- osoby:Typ dokumentu: Komunikaty
Kadencja: Kadencja V (2006 - 2010)
Autor informacji: Jolanta Jankowiak
Informację wprowadził: Mariusz Glapiak
Opublikowany dnia: 2009-06-19
Wprowadzony do BIP dnia: 2009-06-19
Zmian: 0


Powiadom o zmianach w tym dokumencie
Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.