Wybory 2015


Referendum
Ogólnokrajowe
2015Akty prawne


Projekty uchwał


WolontariatInformacja dotycząca obsługi
osób niesłyszących w
Urzędzie Miasta Leszna
Urząd Miasta Leszna
ul. Kazimierza Karasia 15
64-100 Leszno
tel. (0-65) 529 81 00
e-mail: um@leszno.plStrona główna » Dokumenty » Komunikaty » Komunikat Prezydenta Miasta Leszna o wywieszeniu na tablicy og??osze?? w Urz?dzie Miasta Leszna wykazu nieruchomo??ci w sprawie zbycia w drodze bezprzetargowej prawa u??ytkowania wieczystego nieruchomo??ci gruntowej, po??o??onej w Lesznie przy ul. Dworcowej z jednoczesnym przeniesieniem prawa w??asno??ci lokali handlowo-us??ugowych.

Komunikat Prezydenta Miasta Leszna o wywieszeniu na tablicy og??osze?? w Urz?dzie Miasta Leszna wykazu nieruchomo??ci w sprawie zbycia w drodze bezprzetargowej prawa u??ytkowania wieczystego nieruchomo??ci gruntowej, po??o??onej w Lesznie przy ul. Dworcowej z jednoczesnym przeniesieniem prawa w??asno??ci lokali handlowo-us??ugowych.

Numer dokumentu: ---
Rok: ---

Prezydent Miasta Leszna
informuje, że w dniu 27 lutego 2009r. został wywieszony na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta Leszna, na okres 21 dni  w y k a z  nieruchomości w sprawie zbycia w drodze bezprzetargowej, prawa użytkowania wieczystego nieruchomości, położonej w Lesznie przy ul. Dworcowej, oznaczonej wg ewidencji gruntów działką nr 1/20 ark. mapy 7 o pow. 0,0844 ha, stanowiącej własność Skarbu Państwa w użytkowaniu wieczystym Miasta Leszna, zapisanej w księdze wieczystej KW Nr 44406, z jednoczesnym przeniesieniem prawa własności lokali handlowo-usługowych za zaliczeniem poniesionych nakładów – stosownie do Zarządzenia nr 50/2009 z dnia 26 lutego 2009 r.
Informacje powiązane:

- jednostki i podmioty:
- osoby:Typ dokumentu: Komunikaty
Kadencja: Kadencja V (2006 - 2010)
Autor informacji: Jolanta Jankowiak
Informację wprowadził: Mariusz Glapiak
Opublikowany dnia: 2009-03-11
Wprowadzony do BIP dnia: 2009-03-11
Zmian: 0


Powiadom o zmianach w tym dokumencie
Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.