Wybory 2015


Referendum
Ogólnokrajowe
2015Akty prawne


Projekty uchwał


WolontariatInformacja dotycząca obsługi
osób niesłyszących w
Urzędzie Miasta Leszna
Urząd Miasta Leszna
ul. Kazimierza Karasia 15
64-100 Leszno
tel. (0-65) 529 81 00
e-mail: um@leszno.plStrona główna » Dokumenty » Komunikaty » Komunikat Prezydenta Miasta Leszna o wywieszeniu na tablicy og??osze?? w Urz?dzie Miasta Leszna wykazu nieruchomo??ci lokalowej nr 6, przeznaczonej do zbycia w drodze bezprzetargowej na popraw? funkcjonalno??ci lokalu mieszkalnego nr 1 po??o??onej w budynku wielomieszkaniowym w Lesznie przy ul. S??owia??skiej 47 z jednoczesnym oddaniem w u??ytkowanie wieczyste u??amkowej cz???ci gruntu.

Komunikat Prezydenta Miasta Leszna o wywieszeniu na tablicy og??osze?? w Urz?dzie Miasta Leszna wykazu nieruchomo??ci lokalowej nr 6, przeznaczonej do zbycia w drodze bezprzetargowej na popraw? funkcjonalno??ci lokalu mieszkalnego nr 1 po??o??onej w budynku wielomieszkaniowym w Lesznie przy ul. S??owia??skiej 47 z jednoczesnym oddaniem w u??ytkowanie wieczyste u??amkowej cz???ci gruntu.

Numer dokumentu: ---
Rok: ----

PREZYDENT MIASTA LESZNA

informuje, że dnia 02.10.2015 r. został wywieszony na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta Leszna przy Al. Jana Pawła II 21, na okres 21 dni wykaz nieruchomości lokalowej, stanowiącej własność Miasta Leszna, przeznaczonej do zbycia w drodze bezprzetargowej na poprawę funkcjonalności lokalu, stosownie do podjętego Zarządzenia Prezydenta Miasta Leszna Nr 485/2015 z dnia 30 września 2015 r. w sprawie sprzedaży lokalu mieszkalnego nr 6 na poprawę funkcjonalności lokalu mieszkalnego nr 1 położonego w Lesznie przy ul.Słowiańskiej 47 z jednoczesnym oddaniem w użytkowanie wieczyste ułamkowej części gruntu.
Informacje powiązane:

- jednostki i podmioty:
- osoby:Typ dokumentu: Komunikaty
Kadencja: Kadencja VII (2014 - 2018)
Autor informacji: Jolanta Jankowiak
Informację wprowadził: Mariusz Glapiak
Opublikowany dnia: 2015-10-02
Wprowadzony do BIP dnia: 2015-10-02
Zmian: 0


Powiadom o zmianach w tym dokumencie
Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.